Seven Hills Restaurant İstanbul Balık Restaurant
SEVEN HİLLS RESTAURANT ISTANBUL, SULTANAHMET MÜKEMMEL BİR DENEYİM ve KALİTELİ HİZMET

Seven Hills Restaurant Istanbul

Sizi, zengin deniz ürünleri mönüsüyle otelimizin teras katında yer alan Seven Hills Seafood Restaurant’a Rakı gibi yerel aperatiflerin eşliğinde lezzetli mezeleri tatmaya davet ediyoruz.

Restoranımızda Marmara Denizinden günlük olarak tutulan en iyi ve taze balıklar, Türk mutfağının yaratıcı tarzlarıyla birlikte sunulmaktadır. Dünyanın en saygın yemek dergilerinden biri olan Food & Wine dergisinde yer almış olan Seven Hills Seafood Restaurant, 80 kişilik açık ve 120 kişilik kapalı mekanıyla tüm yılın her gününde açıktır.
Boğaz, Ayasofya Müzesi ve Mavi Caminin (Sultan Ahmet Camii) gün doğuşu ve batışındaki muhteşem manzarasının keyfini çıkarın.

Benzersiz Seven Hills Restorantımız büyülü Sultanahmet’in tarihi mekanlarının arasında bulunan bir terasta yer alır.Bir kadeh şarabın ya da uluslararası mutfağımızdan lezzetli bir yemeğin keyfini çıkartırken sadece birkaç dakika uzakta olan Ayasofya, Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Camii üzerine güneşin batışını izleyebilirsiniz.Marmara Denizindeki ve İstanbul Boğazındaki teknelerin ve yolcu gemilerinin geçişlerine şahit olabilirsiniz.

Misafirlerin arzu ettiği her yemeği arzu ettikleri şekilde sunabileceği bir mutfağa sahip olan Seven Hills Restorantta size özel hazırlanmış lezzetli yemeklerin tadı unutulmaz bir anı olarak damağınızda kalacaktır.

Terasımızı kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ya da kokteyller için tercih edebilirsiniz.Açık havada hem İstanbul tarihine hem de eşsiz Boğaz manzarasına şahit olabilirsiniz.

Özel günler, programlar veya toplantılar için size özel hazırladığımız menülerimiz bulunmaktadır.

En iyi Balık Restaurant Sultanahmet En iyi Balık Restaurant Istanbul Balık Restaurant Istanbul Balık Restaurant Sultanahmet